Preloader

Liideste arendus

Üldiselt on iga valdkonna jaoks olemas tarkvara, mis katab vähemalt osaliselt ettevõtte vajadused ära. Lisades enda platvormile ühenduse API liidese abil on võimalik mugavalt kasutada väliseid rakendusi enda programmi siseselt.

Tänu liidestele saab iga rakendus kasutada enda funktsionaalsust maksimaalselt ja vajadusel on moodulite asendamine lihtsamini teostatav.

Modulaare lähenemine

Liidese abil saavad erinevad rakendused omavahel suhelda. Iga moodul tegeleb enda ülesandega ja küsib/saadab infot läbi liidese teistele moodulitele.

Säästa aega ja raha

Liideste kasutamine säästab suurematest arendustest. Kui turul on olemas toimiv tarkvara, siis saab sinu tarkvara sellega suhelda ja turul oleva rakenduse haldamise eest hoolitseb selle enda haldur.

Ajakulu

Liidese loomine sõltub andmete keerukusest ja lõppeesmärgist. Näiteks kui soovite 5 erineva kullerfirma pakiandmeid koos jälgimiskoodidega enda programmi kuvama panna, siis tuleb tõenäoliselt tekitada 5 erinevat liidest. Kui turul on olemas teenus, mis ise juba kogub need andmed kokku ja väljastab edasi, siis piisab ühest liidesest.