Preloader

Müügitingimused

Veebikeskkonna e-liides.ee (edaspidi E-pood) omanik on:

VEEBIREBANE OÜ (registrikood: 16179716)
Tartumaa, Kambja vald, Õssu küla, Viljandi mnt 75, 61713

Klienditeenindus:
+372 56612670
info@e-liides.ee

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad E-poest kaupade ostmisel.
E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
Teave kauba kohta on esitatud E-poes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb täita vorm. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida soovitud toode. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus eurodes, mille saab tasuda, müügikeskkonnas ettemaksuna täies ulatuses sobiva pangalingi (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID), krediitkaardimakse (Visa, Mastercard).

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest E-poe arvelduskontole.

Tagastamisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

Vääramatu jõud

E-pood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida E-pood ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, e-postiaadress).

Tarbijal õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole, kui E-pood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus E-poe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.